Reklama w autobusach i tramwajach Wrocław

Wychodząc z propozycją oferty skutecznej reklamy, która trafi do jak największej grupy odbiorców, rekomendujemy wykorzystanie jednej z kilku form. Reklama wewnątrz i na zewnątrz pojazdów komunikacji to jeden z najbardziej skutecznych narzędzi marketingowych.

Oferta AutoBOX dla klientów z Wrocławia

Forma prezentacji reklamy axPoster to jedna z wygodniejszych opcji, która będzie zarówno widoczna, jak i czytelna dla wszystkich znajdujących się wewnątrz pojazdu. To umieszczony wewnątrz plakat o wymiarach 48×30 cm w orientacji poziomej. Aktualny stan wykorzystania tego rodzaju reklamy we Wrocławiu wynosi 150 i stale się zwiększa. Reklama ma charakter jednostronny i bezpośredni, dzięki czemu trafia do szerokiego grona odbiorców.

Model A3 w orientacji pionowej i w formie plakatu wielkości A3, którą umieszczamy w ochronnych gablotach montowanych wewnątrz pojazdu komunikacji na szybach. Spełnia się w roli narzędzia marketingowego o szczególnych walorach estetycznych, dzięki umiejscowieniu w gablocie. Forma ekspozycji obejmuje pojazdy komunikacji zarówno miejskiej, jak i podmiejskiej oraz międzymiastowej i jest dostępna we Wrocławiu. Model jednostronny.

Dodatkowe nośniki reklamy prezentują się w formie jednostronnych plakatów o wymiarach 340×370 mm i przyciągają wzrok. We Wrocławiu funkcjonuje 266 nośników umiejscowionych wewnątrz pojazdów takich jak autobusy i tramwaje.


JESTEŚ ZAINTERESOWANY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


Dlaczego warto wybrać AutoBOX?

Skuteczna i interesująca reklama w mieście? Komunikacja miejska, podmiejska czy międzymiastowa to świetna okazja do zaprezentowania oferty swojej firmy w dyskretny i ciekawy sposób, który zachęci potencjalnych klientów do skorzystania z oferty albo do zapoznania się z nią. Reklama w tramwajach czy promocja w autobusach to strzał w dziesiątkę. Setki pojazdów komunikacji miejskiej kursuje właśnie w tym momencie, sztab ludzi przemieszcza się po dzielnicach miast i spędza znaczną część czasu na podróżach. Każdy pasażer jest zróżnicowany pod względem wieku, zainteresowań i celów, dlatego istnieją ogromne szanse na to, że trafimy właśnie do niego. Reklama w autobusach to korzystna forma inwestycji w marketing, która pozwoli pozyskać klientów lub w przypadku kampanii o treściach rekrutacyjnych pozwoli pozyskać pracowników.

Reklama w tramwajach i autobusach to doskonały sposób na promocje, a zwłaszcza, jeśli celujemy w większe miasta jakim jest Wrocław. To miasto perspektyw i możliwości, po które przyjeżdżają tutaj turyści, albo po które sięgają miejscowi. Komunikacja miejska to nieodłączny element Wrocławia, które tętni życiem i istnieje w nim potrzeba alternatywnych rozwiązań niż własny samochód. Reklama w autobusach będzie miała ogromny sens i wpływ na działalność firmy, jeśli zastosujemy ją w odpowiedni sposób. Oferujemy całą gamę możliwości i form promocji wizerunku na łamach komunikacji, w której spotykają się ludzie o zupełnie odmiennych poglądach i potrzebach.

Wrocław wyróżnia przede wszystkim duża doza możliwości technologicznych komunikacji miejskiej, które zachęcają do korzystania z jej usług. Reklama w autobusach to bezpośrednia promocja marki, którą dostrzeże każdy pasażer. Dla skutecznej reklamy w tramwajach potrzebujemy tylko dobrego projektu i trafionej techniki ekspozycji. Nasza oferta to krok ku zyskom i pozyskiwaniu klientów. Co ją charakteryzuje? Duży zasięg na miarę liczby mieszkańców Wrocławia, nowoczesne i innowacyjne podejście do tematu promocji oraz przede wszystkim – zachęcająca forma przekazu, która przyciąga wzrok i zostaje zapamiętana. Rzeczowe informacje w pigułce, wewnątrz pojazdów komunikacji miejskiej to narzędzie marketingowe, które dostaną Państwo w naszej ofercie.

Kontakt

AutoBOX Advertising sp. z o.o.

Dział sprzedaży
tel: +48 662 13 14 15
e-mail: dyrektor@autobox.com.pl

Centrala:
tel: +48 89 541 93 41
fax: +48 89 541 93 41
OLSZTYN (10-691)
ul. Turkowskiego 14

Napisz do nas:

Wszelkie prawa zastrzeżone. ©2016 AutoBOX.

Projekt i realizacja: Agencja Reklamowa MATRIX