Reklama w autobusach i tramwajach Szczecin

Reklama mobilna umożliwia skuteczne dotarcie do wielkiej grupy odbiorców. Wyróżnia ją estetyczna, przyciągająca uwagę forma – reklama w autobusach i tramwajach nie jest natręta, ale ekspozycja na nią jest przy tym długotrwała. Oferowana przez AutoBOX reklama w tramwajach i autobusach obejmuje większość pojazdów komunikacji miejskiej, które codziennie przemierzają Szczecin. Wśród dostępnych formatów wyróżniają się klasyczne reklamy pionowe A3 Pion i konfigurowalne reklamy na zaczepach AxPOSTER.

Oferta AutoBOX dla klientów ze Szczecina

Tabor autobusowy ZDiTM w Szczecinie obejmuje obecnie 377 pojazdów (wliczając obsługiwane przez ZDiTM autobusy PKS). Liczba tramwajów w Szczecinie to natomiast 200 pojazdów. Szczecińskie tramwaje poruszają się na 12 liniach zwykłych i 4 liniach specjalnych, liczba zwykłych i pospiesznych linii autobusowych wynosi około 60. Większość autobusów i niemal wszystkie tramwaje w Szczecinie obsługuje agencja reklamowa AutoBOX, korzystająca z klasycznych nośników A3 Pion i nowatorskich rozwiązań axPOSTER. Reklamy w obu formach klienci AutoBOX umieszczać mogą w 200 tramwajach i 210 autobusach w Szczecinie.

Klasyczna reklama w autobusach i tramwajach w formacie jednostronnym to systemy A3 Pion. Dostępne są one w 600 pojazdach komunikacji miejskiej, a także podmiejskiej i międzymiastowej. Estetyczne gabloty zapewniają dwustronną ekspozycję, tak z wnętrza pojazdu jak i z poziomu ulicy. Gabloty te montowane są na szybach pojazdów. 

Nowatorski charakter mają nośniki reklamowe w formacie axPOSTER. System ten obejmuje reklamy jednostronne montowane za pomocą konfigurowalnych zaczepów. Pozwala to na montaż nośnika w dowolnie wybranym przez klienta miejscu autobusu lub tramwaju. Podstawowy format axPOSTER to 48 x 30 cm, przy czym plakaty montowane są w poziomie wewnątrz pojazdu. Rozwiązanie pozwala jednak na montowanie plakatów o różnych formatach, istnieje także możliwość montażu bloczków ulotkowych (w 1 bloczku 50 karteczek klejonych od góry). W szczecińskich środkach komunikacji miejskiej dostępne jest obecnie 150 nośników reklamowych axPOSTER.


JESTEŚ ZAINTERESOWANY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


Dlaczego warto wybrać AutoBOX?

AutoBOX Advertising sp. z o.o. to jedna z największych agencji reklamowych w Polsce, działająca w ponad 100 miastach. Specjalizuje się w reklamie w pojazdach komunikacji miejskiej, w tym autobusach, tramwajach i pociągach podmiejskich. Nowoczesna reklama w autobusach i reklama w tramwajach dostępna jest w wielu formatach. AutoBOX dostarcza klientom różnorodnych środków przekazu reklamowego – dbając nie tylko o to, by reklamodawcy dysponowali szeroką gamą środków przekazu, ale także o to, by reklama w tramwajach i autobusach była przyjazna dla odbiorców. Niewymuszona, estetyczna reklama w środkach komunikacji miejskiej jest pozytywnie odbierana przez klientów. W odróżnieniu od większości rodzajów reklam, reklamy w autobusach i tramwajach AutoBOX stanowią ozdobę przestrzeni miejskiej, a także wzbudzają zainteresowanie pasażerów, wypełniając im czas podróży autobusem lub tramwajem. Stała, codzienna ekspozycja na przekaz reklamowy setek tysięcy pasażerów komunikacji miejskiej w Szczecinie należy niewątpliwie do najbardziej efektywnych form reklamy.

Reklama zewnętrzna w Szczecinie

Szczecin to jeden z największych i najciekawszych rynków reklamy zewnętrznej w Polsce. Świadczy o tym już sam rozmiar miasta: ponad 400 tysięcy mieszkańców zamieszkujących sam Szczecin i około 750 tysięcy mieszkańców aglomeracji. Dla ekspozycji reklamy zewnętrznej szczególnie korzystna jest urbanistyka Szczecina, a także sam przebieg linii tramwajowych i autobusowych. W mieście występują liczne szerokie bulwary otwierające osie widokowe, a siatka ulic rozplanowana jest na planie gwiazdy, z dużą ilością rozległych placów miejskich. Zapewnia to doskonałą widoczność reklam, stałą ekspozycję przechodniów na komunikat reklamowy z autobusów i tramwajów. Atutem miasta jest także duża liczba turystów z całej Polski i z Niemiec – umożliwia to szerokie targetowanie reklamy zewnętrznej. 

Kontakt

AutoBOX Advertising sp. z o.o.

Dział sprzedaży
tel: +48 662 13 14 15
e-mail: dyrektor@autobox.com.pl

Centrala:
tel: +48 89 541 93 41
fax: +48 89 541 93 41
OLSZTYN (10-691)
ul. Turkowskiego 14

Napisz do nas:

Wszelkie prawa zastrzeżone. ©2016 AutoBOX.

Projekt i realizacja: Agencja Reklamowa MATRIX